Finał minisiatkówki „dwójek”.

W sobotę 4 czerwca 2022r w Katowicach  zostanie rozegrany wielki finał Wojewódzki Dziewcząt w minisiatkówce „dwójek” im. Marka Kisiela o Puchar 🏐🏆 Kinder Joy of moving sezonu 2021/2022. W gronie 8 najlepszych zespół znajdują się nasze dziewczyny z rocznika 2011:

Zuzanna Tokarz, Hanna Zuber, Karolina Łopatecka

 

 

Osiem zespołów podzielonych na dwie Grupy:

         GRUPA A                                                                          GRUPA B

MKS Dwójka Zawiercie                                                      MKS Bielsko-Biała

MKS Dwójka Zawiercie II                                                  MTS As Myszków

UKS Tytan Ostrowy III                                                       UKS Tytan Ostrowy

MOSM Tychy V                                                                     UKS Źródełko Katowice

Mecze w grupach rozgrywane każdy z każdym. Dwa pierwsze miejsca wchodzą do grupy, gdzie będą walczyć o miejsca 1-4 (z zaliczeniem wyniku meczu z grupy). Trzecie i czwarte miejsca rozegrają mecze o miejsca 5-8. W tym dniu każdy zespół rozegra 5 meczy. Dwa pierwsze miejsca pojadą na Mistrzostwa Polski.

 

 

 

 

 

 

 

Do rozgrywek było zgłoszonych 132 zespoły. Rywalizacja toczyła się w 6 etapach, gdzie w każdym etapie zespół musiał rozegrać 4 mecze. Co znaczy, że nasze dziewczyny rozegrały 24 spotkania i nie trafiły do finały przez przypadek. Tym bardzie cieszy fakt, że w tym zacnym gronie znalazły się nasze zawodniczki prowadzone przez trenerów: Andrzeja Gajeckiego i Rafała Łopateckiego, którzy wykonali fantastyczną pracę, zostawiając znane zespoły daleko w tyle…